25 září 2006

Jak se nezablít a udržet si čest a obdiv ostatních jezdců

Tak tady mám něco pro ty míň zkušené a aby Přepálenej KuaStart neříkal že sem nikdo nic nedává:D

Jak chlastat bez zvracení
Všichni známe problém nadměrného požívání alkoholu: Zvracení Přitom je třeba říci, že slovo "nadměrný" je zvoleno nevhodně. Neexistuje žádné nadměrné pití, pouze neobvyklé. Poněvadž je však slovo "nadměrný" obecně zavedené jak v hovorové češtině, tak policejních protokolech, budeme jej zde nadále užívat.

Přejděme ale k našemu hlavnímu problému: Zvracení Každý zná věty typu: "Neblij mi do auta!" nebo "Když budeš chtít zvracet, tak mi řekni". Představte si, že jste na mejdanu, kde je ještě spousta pití, ale vy už máte ten zvláštní pocit v žaludku. Co byste toho ještě mohli vypít, kdyby tu nebyl. Konečně jsou to většinou i Vaše peníze, které se na takovýchto mejdanech prolévají hrdlem. A jelikož nikdo z nás není milionářem, povede vás náš trénikový program také k hospodárnosti. Vždyť taky nevyhodíte auto jenom proto, že je vám zrovna blbě. Na tom s vámi chceme v příštích týdnech pracovat. Zachovejme a užijme si tedy to, co jsme si draze zaplatili. Tímto si vás dovolujeme uvítat v našem výcvikovém programu:

Jak chlastat bez zvracení za 4 týdny

Co k tomu potřebujeme:
1x ledničku, která dokáže pojmout a rychle vychladit minimálně jednu naší denní dávku alkoholu. Po 4 týdnech jsou to cca. 1 basa piva, 2 láhve Johnyho Walkera (nebo něčeho obdobného) a pár plechovek s kolou. 1x kýbl o objemu cca 20 litrů, protože se v prvních 2 týdnech sotva vyhneme zvracení. Kýbl není nutný, pokud nocujeme na toaletě. 1x hadr na čištění Nádoby na pití: U tohoto bodu záleží na zvycích každého z nás. Lze si přichystat rozličné nádoby na jednotlivé nápoje, ale i tuplák, který lze využít na všechny nápoje. Kdo již po krátkém čase nebude zvracet může využít také ten kýbl.

Další pomůcky:
Přístroj na měření alkoholu v krvi: pro spolehlivé udržení rovnoměrné hladiny alkoholu v krvy na úrovni cca 2,7 promile Televizor: Nahrazuje výše zmíněný přístroj. Pakliže se můžete dívat na televizi oběma očima aniž by se vám rozplýval obraz, je vaše hladina alkoholu příliš nízká. Doping: na začátku jsou povoleny Alka-Seltzer, Maaloxan nebo podobné prášky na kocovinu. Pouze však do konce druhého týdne.

Co nebudeme potřebovat:
partnera, který by nám kazil pití policejní kontroly

Tak tedy:

1. den
Mentální příprava na 4 týdny chlastání. Zapomeňte prostě na vše negativní, co jste kdy o alkoholu slyšeli. Odstraňte všechny předsudky, které máte proti svému budoucímu nejlepšímu příteli. Vyjímečně si vemte jako předlohu naše politiky: rokování v Parlamentu, konference na nejvyšší úrovni, zasedání vlády atd. Při všech těchto akcích se neskutečně chlastá. Na následujících tiskových konferencích stojí pak na stolech samozřejmě pouze voda a džusy. Ty jsou poté užívány k hašení žízně (čemuž chceme zabránit). Také naši policisté se opíjejí. Podívejte se přeci na ty jejich směšné kostýmy. Jak se převlékají do komických čepic a uniforem. Který střízlivý člověk by to udělal?

1. až 7. den
První den začneme přibližně v 17 hodin 5-ti pivy (0,5 litru) a 5-ti míchanými nápoji. Míchaný nápoj je 4 cl kořalky (přednostně Johnie Walker) a kola dle libosti. Do posledního dne prvního týdne to vše zvýšíme na 10 piv a 10 míchaných nápojů. Nezapomeňte na mentální trénink.

8. až 12. den
Dosud jsme měli pouze lehce snesitelné množství alkoholu a navíc pouze večer. Do dvanáctého dne k tomu přidejte vždy ráno a v poledne 1 až 2 piva.

13. až 18. den
Nyní jsme dosáhli: ráno 1-2 piva v poledne 1-2 piva večer 10 piv a 10 míchaných nápojů Zvracení by se nyní mělo omezit už jen na pár případů. Až do 18. dne zvyšujeme o 1-2 piva denně a 18.den o 3 míchané nápoje

19. den
Dnes je trochu perný den, kdy je povoleno až 3krát zvracet. Pijeme pouze kořalku (minimálně 40procentní), jedno zda čistou či naředěnou. Ideální by byl však poměr 1 díl kořalky k 2 dílům koly nebo tak nějak. V žádném případě však ne víc naředěné!!

20. den
Pokud jsme přežili 19. den udělějme si pro uvolnění čistě pivní den. Zotavíme se u basy piv.

21. den
Poté co jsme si odpočinuli se vrátíme k starému tréninkovému programu. Zvýšíme jej však o 3 piva a 3 míchané nápoje.
Stav: 23 piv a 13 míchaných nápojů.

22. až 28. den
Pomalu se můžeme nazývat profíky. Máme pro sebe ještě 7 dnů, které by nám však již neměli způsobit žádné problémy. Do 28.dne zvyšujeme dávku na cca 25 až 30 piv a cca 20 míchaných nápojů.

Tak jsme to dokázali!!

Pakliže jste výcvik přežili, můžete se směle nazývat pijáky, kteří na žádném mejdanu nenechají nějaké pití. Postoupili jste do nejvyšší ligy, takže nemusíte mít strach, pokud by s vámi nějaký pan Důležitý chtěl zachlastat. Pravděpodobně se jen na něj nudně usmějete předtím než ho nemilosrdně zničíte.

Vaše Chuť:P

6 Comments:

At 25 září, 2006 18:10, Blogger přepálenej.kua.start said...

:-) fajne fajne. ale aspoň si to mohl ozvláštnit nějakýma příhodama a prupovídkama ze života jezdců... Navíc si zapomněl připomenout, že blahoslavený FANÁNEK zvládnul v srpnu památného roku '85 vypít 315 piv a to upozorňuji BEZ jakékoliv sytematického tréninku! čímžto pamatným výkonem jednou provždy dokázal, že podobné tréninkové zátěže jsou pouhým výmyslem a marketingovým blábolem (imho zatím stojí hnutí jihočeských matek), a také dokázal, že k lihovým rekordům není potřeba nějakých strategií, ale prostě stačí sednout na prdel a pořádně se ožrat, udělat si z držky bazén, a pak už jenom držet hladinku dokud peněženka a játra dovolí.

 
At 25 září, 2006 18:13, Blogger přepálenej.kua.start said...

kua to byl porod si vzpomenout po takový době jakej tu mam kua lodžyn a zpíčený heslo sem taky tahal z rukávu jak ňákej koprfýld. no dobře to dopadlo, já si vzpomněl a moch sem udělat komentářík. bo je plnej vlak bo sú velikonoce. hawk

 
At 25 září, 2006 20:39, Blogger Hladinka said...

"Pakliže se můžete dívat na televizi oběma očima aniž by se vám rozplýval obraz, je vaše hladina alkoholu příliš nízká." - LOL to me dostalo do kolen... asi se necham zlakat vabeni Kocoviny a zajdu doplnit promile, zacina se mi zaostrovat zrak!

 
At 26 září, 2006 14:59, Blogger Chuť said...

No a jak kua víš že Fanánek netrénoval před tím? A já mýslím že je to dost dlouhé a ne ještě cpat do toho jak Hladinka v noci čučí na televizi a zjišťuje jestli už má dost nebo je jen podprůměrně sťatý.

 
At 27 září, 2006 16:37, Anonymous likvid said...

j, a co kdyz se koukam na televizi ja a nic nevidim??
tak to je potom co?
jaky je to vlastne stav? - mam uz radeji doplnit nebo jeste neeee :o)))

 
At 27 září, 2006 16:41, Blogger přepálenej.kua.start said...

likvide, ty bys mel chlastat nonstop tak dlouho, dokud zase neprozris. Ale jak nad tim tak premejslym, tak mam pocit, ze ty uz to vlastne delas od ty doby co te znam. A krygl odkladas akorat v intimnich chvilich - coz chapu, me u pisoaru taky prekazi :-)))

CHLAST - SLAST

P.S. VOLUME DOPRAVAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Okomentovat

<< Home